Pulmafotograafid

Siin on nimekiri Eestis tegutsevatest pulmafotograafidest.
Nimedele lisaks on juures ka kontaktandmed ning klikkides pildile, viib see fotograafi kodulehele.
Loetelu on koostatud suvalises järjekorras.
Siit leiate kindlasti endale sobiva käekirjaga fotograafi jäädvustamaks oma pulmapäeva.
NB! Lehe lõpuosas on lühike info ka fotograafidele.

         toos  Palm Sandra
MARIT KUUSK
www.maritkuusk.com
SANDRA PALM www.sandrapalm.com
+37253488599
info@maritkuusk.com
 +37256959555 info@sandrapalm.com
 Stina Kase  Mait Juriado
STINA KASE www.stinakase.com MAIT JÜRIADO www.mjstudios.co
 +3725234437 stina.kase@gmail.com  +3725219880 info@mjstudios.co
 Annika Metsla  Gerry Sulp
ANNIKA METSLA www.annikametsla.com/blog GERRY SULP www.gerrysulp.net
 annika@annikametsla.com  gerry@gerrysulp.net
 Elika Hunt  2. Kroot Tarkmeel
ELIKA HUNT blog.elikahunt.com/ KRÕÕT TARKMEEL www.kroottarkmeel.com
 +37253448563 elikafoto@gmail.com  +37256650427 info@kroottarkmeel.com
 3. Kadri Audova  Mariken
KADRI AUDOVA www.audova.net MARIKEN NIKKER www.marikennikker.com
 +37256689674 kadriaudova@gmail.com  +3725260016 mariken.nikker@gmail.com
 Diana Unt  Mari Pukk
DIANA UNT www.dianaunt.com MARI PUKK www.maripukk.com
 diana@eestifoto.ee  +3725206027 mari@marifoto.ee
 Valdur  Annemai
VALDUR ROSENVALD www.rosenvald.com ANNE-MAI PÄLLO
www.annemai.ee
 +37258099312
info@annemai.ee
 Tiinaliina  Marilin Leenurm
TIINA-LIINA UUDAM
www.tiina-liina.com
MARILIN LEENURM
www.marilinleenurm.com
tiinaliina.uudam@gmail.com
+ 372 5269977
 +372 52 17 888
marilyyn@gmail.com
 Kristi Palm  Maris Treufeldt
KRISTI PALM
www.kristipalm.com
MARIS TREUFELDT
www.marisfoto.com
 +37256690688
kristi.palm@gmail.com
 +3725052224
maris.treufeldt@gmail.com
 iris kivisalu  katrin press
IRIS KIVISALU /OLYMPIQUE
www.iriskivisalu.weebly.com
KATRIN PRESS
www.harilik.ee
iris.kivisalu@gmail.com
+37256659589
 katrin@harilik.ee
+372 5070 801
 Krista Koiv  Raili Adoson
KRISTA KÕIV
www.kristakoiv.com
RAILI ADOSON
www.adoson.com
krista@valgemaja.ee radoson@gmail.com

+372 55 688 628
 Heili Magi  Egerta Laine
HEILI MÄGI
www.heilimagi.com
EGERTA LAINE
www.egertaphoto.com
heili.magi@gmail.com
+37253455632
egerta@egertaphoto.com
+37253447850
 Proosvelt Sigrid  Proosvelt Anno
SIGRID PROOSVELT
www.fotopesa.ee
ANNO PROOSVELT
www.fotopesa.ee
+37256211331
fotopesa@gmail.com
+37256211331
fotopesa@gmail.com
 Karen Harms  Rando Tomson
KAREN HÄRMS
www.studioflashback.eu
RANDO TOMSON
www.randotomson.com
karen@harms.ee

+372 56690800
 +3725090297

rando@randotomson.com
 Andres Jalak  Margus Muts
ANDRES JALAK
www.stuudio.com
MARGUS MUTS
pulmafoto.margusmuts.ee
+3725284104
ajalak@gmail.com

margus@margusmuts.ee

+372 52 91 220
 Jaanika Pirjo  Rene Riisalu
JAANIKA PIRJO
jaanikapirjo.blogspot.com/
RENE RIISALU
www.fotograaf.ee
+3725114616
jaanikapirjo@hotmail.com
rene@fotograaf.ee
+372 56 489 256
 Kersti Niglas  Kertin Vasser
KERSTI NIGLAS
www.studioflashback.eu
KERTIN VASSER
www.kertinvasser.com
kersti@studioflashback.eu

+372 53 405 900
info@kertinvasser.com
+37253450096
 Evelin Elmest  Kristel Vask
EVELIN ELMEST
www.evelinphoto.com
KRISTEL VASK
www.kristelvask.eu
info@evelinphoto.com
+3725188807
kristel.vask@gmail.com

+372 56 494 321
 Kadri Unt  Arulepp
KADRI UNT
www.kadriunt.com
MARIS ARULEPP/RAIDO SAAR
www.pulmafotograaf.com
 unt.kata@gmail.com pulmafotograaf@gmail.com
+372 56 926 249
 Pille Aro  unnamed
 PILLE ARO TIIA SAART
www.vocatio.ee
 tiiasaart@gmail.com
124  Pulm
LIIS TAMRA
www.liistamra.com
EVELIN TALVAR
www.evelintalvar.com
info@liistamra.com
+3725216628
evelintalvar@gmail.com

+37254382828

Fotorgaafide loetelu ei ole kindlasti veel täielik – seetõttu kui tunned, et ka sinu nimi võiks siin olla, kirjuta sellest mulle maritkarp@gmail.com
Sama kehtib ka siis, kui soovid, et Sinu nimi siit eemaldatakse (või vajavad uuendamist kontaktandmed või tutvustav foto).