Peiupoisid

Eesti pulmades ei ole just tihti visuaalselt esile tõstetud peigmehe parimad sõbrad.
Sellest on niivõrd kahju! Väga vahva on, kui nii peigmehe parimad sõbrad kui ka pruudi parimad sõbrannad eristuvad teistest mingi kindla ühise tunnusjoone läbi.
Pulmapidu on mõeldud nii pruutpaarile endale kui ka sõpradele ja pereliikmetele. Uskuge mind, teie parimad sõbrad on väga rõõmsad, kui nad saavad teie poolt seesuguse tunnustuse ja võimaluse välja paista kui teie kõige kallimad.

Kindlasti on hirm eelarve lõhkemise ees. Nagu ka pea kõige muuga, saab ka sellele ideele läheneda loovalt ning soodsalt.
Ei pea ostma kõikidele meestele ühesuguseid ülikondasid. Piisab ka sellest kui paluda neid kanda näiteks trakse.
Traksid on väga šefid. Traksid võivad olla kas täpselt ühesugused kui ka totaalselt erinevad.
Ühise joone võib tekitada kingades (järgnev kõlab küll kummaliselt, kuid tegelikult on täiesti teostatav) – miks mitte värvida peiupoiste kingad ühte värvi! Ja see värv ei ole ilmselgelt must :) Või organiseerida kõikidele ühesugused tennised (vaadake, et ikka erinevas suuruses ostate :))
Muidugi on väga tore panna kõigile neile ühesugused rinnanõelad või lipsud. Sellisel juhul aga võib olla parem tulemus, kui ei kasutata pintsakut. Pintsak on tore ja ka kasulik rõivaese, kuid võib varjutada eesmärki.
Peiupoisid võivad eristuda ka selle poolest, et kannavad erinevalt peigmehest vesti (jällegi ilma pintsakuta).
Inglis keelses maailmas on peigmehe meessoostsõprade koondnimetus “groomsmen“. Eesti keeles peiupoisid!? Kõlab veidi kentsakalt. Aga ju siis on.

Siin mõned näited…
tr1 tr2 tr3 tr4

Kõik ülemised pildid pärinevad SIIT.

tr6

Foto: Jonas Peterson
Vaata SIIT

Foto: Sandra Palm Pikem blogipostitus SIIN

Foto: Sandra Palm (Eesti)
Pikem blogipostitus SIIN

Foto: Benji Haisch Pikem postitus SIIN

Foto: Benji Haisch (Washington, USA)
Pikem postitus SIINLisa kommentaar