Pulmakutsete ideed

Küll varsti teen siia ka postituse ilusatest, kaunitest ja helgetest pulmakutsetest neile, kes armastavad klassikat. Praegu aga kogumik lihtsalt VÄGA lahedatest pulmakutsetest.
Tekst esimesel kutsel on nii 5+ kui üldse olla saab :) Ka CD plaat enda lemmikmuusikaga ei ole üldse halb mõte.
Mul on tulevastele pruutpaaridele üks soovitus. Istuge kahekesi maha ja mõtelge milline peaks olema just TEIE pulmakutse. Mitte ärge minge salongi valima olemasolevate seast. Usun, et laheda ideega just teie nägu pulmakutsed ei pea minema rohkem maksma kui leiate tubli tegija, kes suudab teie visiooni teoks teha.
01 02

Järgmine idee on kahtlemata mu lemmik. Selle vidina nimi on View-master. Ilmselt teostus ei ole just kõige lihtsamate ega ka soodsamate killast. Aga kui keegi ära teeb, siis kirjutage mulle kindlasti!
03 04

Järgmine on neile, kel on tutvuseid Kalevi kommivabrikus. Spetsiaalselt disainitud kommikarp. Iga kommi all üks täht ning kõikide kommide eemaldades ilmub terviklikum tekst.
Kaas tuleb aga teha ka kindlasti väikese vihjega. Muidu juhtub, et mõni kingib karbi edasi arstitädile või jätab niisama kappi seisma :)
05 06 07

Ning mõned veel…
08
09
10 11 12

Lisaks sisule on alati oluline ka pakend.
14

Mul on nii kahju, et see pilt on nii väike. Idee on see-eest väga armas.
13
Tags: pulmakutsed, pulmakutse, kutsed pulma, ilusad kutsed, huvitavad pulmakutsed, vintage, TYI, isetehtud.Lisa kommentaar